Reperi mjaft i pëlqyer nga të rinjtë, Noizy ka postuar një video në Instagram teksa i bën xhiro nënës së tij me makinën luksoze tip Ferrari.

Në video e postuar dëgjohet nëna e tij e cila edhe pse qesh i kërkon të ulë shpejtësinë. Më pas ajo tha se nuk ishte shumë e qetë.
Screenshot_24
“Në hipsha më me ty unë. Mbaje mend sot. O Rigels po jo kaq shpejt moj mam se kështu bëhet e keqja”- thotë nëna e Nozit.
Screenshot_25

(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: