TIRANE- Ishte shpallur në kërkim që nga 2013-ta, arrestohet i kërkuari. Burime nga policia e Tiranës bënë me dije se B.Fejzullai kërkohej nga Interpoli, pasi ishte dënuar nga gjykata e Milanos me 15 vite burg, nën akuzën si pjesëtar i organizatave kriminale.

Sakaq, Fejzullai akuzohet dhe për trafikim të lëndëve narkotike.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: