Shërbimet e PKK Port Vlorë, në bashkëpunim me specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë, kanë kapur dhe ndaluar, në Portin e Vlorës, shtetasin G. R., 36 vjeç, banues në Vlorë, të cilit Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë, me vendimin e datës 09.11.2022, i ka caktuar masën e sigurisë “Arrest në burg”, për veprën penale “Organizimi i lotarive të palejuara”.

Po nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë u arrestua në flagrancë shtetasi B. R., 36 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: