Kurrë nuk kam menduar për martesë ose fëmijë para se të martohesha me Amal, por gjithçka ndryshoi, deklaroi George Clooney në një intervistë për CBS me rastin e filmit të tij të ri ”The Midnight Sky”.

Aktori 59-vjeçar u martua me Amal Alamuddin në 2014 në një ceremoni luksoze në Itali.

Çifti ka binjakë trevjeçarë, Alexander dhe Ella.

“Nuk ka dyshim që Amal ndryshoi gjithçka për mua. Ishte hera e parë që çdo gjë që ajo bënte ose diçka në lidhje me të ishte më e rëndësishme se gjithçka për mua”, shtoi Clooney.

Clooney shtoi se ai nuk kishte pritur fëmijë në jetën e tij, por tani mendon se të jesh prind është një përvojë e përmbushur.

Ai gjithashtu tha se gjatë mbylljes së pandemisë lau disa herë me lavatriçe dhe pastroi dyshemenë.

Ylli Hoolivudit deklaroi se i priste flokët vetë duke përdorur një Flowbee, një pastrues vakuumi për flokët, i përdorur gjithashtu nga astronautët.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb