Fansat e Barbie tani kanë ‘shtëpinë’ e tyre. Të gjithë të apasionuarit e kukullës më të famshme dhe të dashur të të gjitha kohërave, mund t’i lejojnë vetes mundësinë të jetojnë në shtëpinë e ‘idhullit’ të tyre, falë një oferte të bërë nga AirBnb.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Një shtëpi e vërtetë Barbie e ndërtuar në Malibu, Californi.

Shtëpia e ëndrrave, e gjitha e realizuar me tonalitete rozë, ka një pishinë, një hapësirë për të bërë sport dhe edhe një sallë kinemaje.

Gjithçka për t’i dhuruar vetes apo të dashurve tuaj disa pushime si një Barbie.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: