Arilena Ara do të sjellë për pak ditë albumin e saj të parë në karriernë si këngëtare. Edhe pse në moshë 22 vjeçe, artistja e talentuar në Shkodra ka hedhur hapa galopantë në karrierën në Shqipëri.

Ajo shkruan se është shumë e lumtur për albumin ku nëpërmjet muzikës ka shprehur të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda saj.

 

STATUSI NGA ARILENA ARA

“POP ART” THE ALBUM!💖

Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë.

E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi!

Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb