Ndonëse është në muajt e fundit të shtatzënisë, Olta Gixhari nuk ka ngurruar të vazhdojë rutinën e saj si zakonisht.


Së fundmi aktorja ka ndarë disa foto duke shijuar bukuritë e natyrës në vendin në të cilin ndodhet duke ecur.

“Duke u ngjitur në prag të muajit të 9-të. Duke notuar, shtatzënë”, ka shkruar Olta krah fotos ku shfaqet mjaft natyrale.

Ndjekësit dhe miqtë e aktores kanë komentuar menjëherë duke e komplimentuar Gixharin e cila ne vetëm pak javë pritet të bëhet nënë me fëmijën e saj të parë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar ende.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb