Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar të “Përputhen 3”. Në një intervistë për ‘FitStation’ në News24 ai foli për projektet në ekran, jetën jashtë vëmendjes televizive ku nuk la pa përmendur dhe raportin me ish konkurenten e Për’puthen 2, Shqipe Hysenaj, raport i cili duket që është i afërt.
“Me Shqipen kemi miqësi, e kuptojmë njëri tjetrin. Unë shpesh herë i kundërvihem, por në fund gjejmë konsensus gjithmonë, se rrallë ndodh që e ke me të”- tregoi Bruno.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb