Sot është nata e radhës e spektaklit të Big Brother Vip.

Në një bisedë me Ilirin, Arbri, i cili është në nominim me Monikën, ka thënë se nuk do dali njeri në spektaklin e sotëm.

“Unë mendoj se nuk del njeri sot, të premten, jemi shumë pak veta pastaj”, tha Arbri. Kujtojmë se Arbri po bën pak javë që ka hyrë në shtëpinë e Big Brother, ndërsa ka krijuar një shoqëri me Ilirin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: