Olta dhe Kiara janë “kokë më kokë” në nominim këtë javë dhe njëra prej tyre do të largohet nga shtëpia.

Kiara e ka thënë shpesh që parandjenë se do jetë ajo e eliminuara këtë të shtunë.

Në një diskutim me Oltën ajo u shpreh se do jetë e nderuar që do të dalë nga ky nominim përballë saj.

Tashmë na ngelet vetëm të presim ditën e shtunë për të mësuar verdiktin e publikut.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: