Bashkia e Durrësit, me në krye Emiriana Sakon, ka shpallur ditën e hënë, 27 mars 2023, një tender me vlerë mbi 290 milionë lekë të vjetra, pa TVSH, për gjelbërimin e qytetit.

Sipas regjistrimit të Prokurimeve Publike, ky tender do të zhvillohet më 5 maj.

Ajo që bie në sy, veç të tjerash, është fakti që ky tender do të zhvillohet vetëm pak ditë para zgjedhjeve lokale.

  • foto galeri
  • foto galeri

A thua të jetë e gjitha rastësi?!
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb