Një 25-vjeçar u arrestua nga blutë e komisariatit numër 1 gjatë operacionit “Ngacmimi” pasi ngacmoi seksualisht një minorene në ashensor dhe një shtetase të huaj në një qendër tregtare.

“BalkanWeb” ka sjell pamjet e momenti kur 25-vjeçari Xhejson Bregu ngacmon shtetasen e huaj. I riu shkëmbehet me vajzën në shkallë dhe e prek në të pasme, por largohet menjëherë, teksa e reja mbetet e shokuar.

Gjatë kontrollit fizik, shërbimet e Policisë i gjetën 25-vjeçarit, një sasi lënde të dyshuar narkotike kanabis, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb