Për të frenuar përhapjen e COVID-19, autoritetet kanë vendosur mbajtjen e detyrueshme të maskave mbrojtëse, si në ambientet e mbyllura ahtu edhe në ato të hapura.

Për qytetarët e pabindur, policia nuk i ka kursyer as gjobat. Duket se as moderatori i njohur Ardit Rrofshi nuk i ka shpëtuar ndëshkimit nga ana e policisë.

Në fotot e siguruara nga “LSA”, shihet moderatori pa maskë teksa është ndaluar nga dy punonjës policie.

Nuk dihet ende nëse moderatori ka marrë masë ndëshkimore, por duke iu referuar lerave të gjobës që një nga policët mban në duar, mund të mos ia ketë hedhur paq kësaj here.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb