Kjo është vila superluksoze ku në 2014 jetonte aktori dhe komediani Robin Williams.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


Shtëpia me një stil mesdhetar është vendi ku Uilliams jetoi për shumë kohë dhe vendi ku ai u vetëvra, pasi kishte një sëmundje të pashërueshme.


Shtëpia që ka 6 dhoma gjumi dhe 6 banjo tani ka dalë në shitje për 7.25 milion dollarë. Vila që ndodhet në San Francisco ka pamje nga deti.


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb