TIRANE

Stresi është një nga reperat më të njohur të showbiz-it shqiptar dhe padyshim çdo këngë e tij arrin të bëhet hit. Kohëve të fundit, reperi ka filluar të lansojë mjaft projekte të reja muzikore me videoklipe shumë provokuese.

Stresi shpesh herë trazon rrjetit me postimet e tij, ku së fundmi po qarkulon lajmi se reperi ka nisur një romancë të re.

Kjo për shkak të një fotoje të postuar në Instastory nga vetë Stresi, ku duket në shtratin e një hoteli me një vajzë misterioze, e cila shfaqet e veshur me të brendshme.

Nuk dihet ende nëse reperi me të vërtetë ka nisur një lidhje të re dashurie apo mos ndodhta mund të jetë një skenë nga klipi i këngës së tij të re.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: