“Don Balon” nuk ka dyshime: Antuan Grizman do të lerë shumë shpejt Barcelonën. Francezi nuk është aspak i lumtur në Katalonjë teksa marrëdhëniet e tij me Leo Mesin dhe trajnerin Setien nuk janë aspak të mira.

Ndaj “Don Balon” raporton se Grizman do të largohet drejt Torinos për të marrë vendin e Kristiano Ronaldos. Transferimi i tij mund të ndodhë që në këtë merkato, por gjasat janë më të mëdha verën e ardhshme.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb