Policia greke është vënë pas një 35-vjeçari shqiptar, i cili kishte hequr byzylykun e sigurisë, pasi ishte përfshirë në një rast të vjedhjes së drogës.


Ngjarja ka ndodhur pas orës 19:00 të së martës në Kifissos KTELs, ku shqiptari ka ndërprerë sistemin elektronik të mbikëqyrjes me “orë dore”.


Mediat greke raportojnë se shqiptari ishte liruar duke u trajtuar me “byzylyk” pas një leje arsimore.
(BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: