FSHF këkron zyrtarisht shtyrjen e Asamblesë së KOKSH, duke thënë se ajo në program për t’u zhvilluar më 17 prill është e paligjshme dhe nën ndikimin e fortë politik.

Presidenti i FSHF i është përgjigjur zyrtarisht letrës, që kërkonte nga qeveria e futbollit mendimin e saj për Asamblenë.

Fshf
Fshf

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: