Këngëtarja, Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjetet sociale dhe si çdo ditë edhe dje ka publikuar postime në Instagram nga përditshmëria me ndjekësit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ajo së fundi ka postuar foto, por nuk ka munguar edhe një bisedë me nënën të cilën e ka bërë publike.

Nëna e këngëtares, i ka shkruar një poezi e cila i ka bërë përshtypje këngëtares dhe e ka postuar.

‘Nëna ime është me e mira’, ka shkruar ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb