LIBRAZHD


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Librazhd. Një 2-vjeçar ka rënë aksidentalisht nga dritarja e apartamentit, duke rrezikuar jetën.


E ëma e kishte lënë vetëm 2-vjeçarin në banesë. Dyshohet se gjatë kohës që ka dalë në dritare i mituri ka humbur ekuilibrin nga pakujdesi dhe ka rënë nga kati i dytë.


Famirësisht 2 vjecari ka rënë mbi nje shkurre dekorative para pallatit, duke pësuar dëmtime të vogla. Bëhet me dije se nëna e vogëlushit kishte ikur në Elbasan dhe e kishte lënë vetëm djalin e vogël.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb