Familja Ora ka nisur pushimet luksoze në Hawaii.

Nga atje, familja e njohur po kujdesen të publikojnë pamje mjaft atraktive nga vendi magjik në të cilin gjenden.

Edhe nëna e këngëtares Rita Ora, Vera ka publikuar disa poza pranë bregdetit, ku shfaqet tejet joshëse, duke dëshmuar që për të vitet janë thjeshtë numër.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb