Vera Ora, nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Orës përveçse një mjeke mjaft e zonja, mahnit edhe pamjen e saj të jashtme.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto nga Capri në Itali, duke i lënë të gjithë pa fjalë me fizikun e saj të mrekullueshëm.

Mirëpo, në një prej fotove të postuara, 54-vjeçarja shfaqet pa recipeta, duke na treguar më shumë se ç’duhet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: