Shi, ftohtë dhe nata që vjen shpejt. Me ngjyrat gri të dimrit jashtë, humori në mënyrë të paevitueshme ka tendencë të bjerë, këtë gjë e mbështet edhe shkenca.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Asnjëherë si në këtë stinë një fustan me lule apo me ngjyra mund të jetë zgjidhja e duhur. Fantazitë me lulet gjallërojnë dhe japin jetë. Këtë gjë duket që e di dhe e përdor shumë edhe një ikonë e padiskutueshme e stilit si Kate Middleton.

Kjo duket se është edhe tendenca më e fortë e modës vjeshte-dimër, siç është parë edhe në pasarela, duke u bërë kështu burim i pashtershëm frymëzimi. Ja disa ide për të përballuar nëpërmjet garderobës edhe ditën më të zymta.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb