Moderatorja e dashur për publikun, Nevina Shtylla ka pasur një verë të gjatë kësaj here.

E paangazhuar në ndonjë projekt në ekran, bukuroshja brune ia ka dedikuar këto muaj pushimeve.

Nevina ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale imazhe ku shfaqet me bikini dhe nxjerr në pah trupin e admirueshëm. Fansat i kanë pëlqyer shumë këto poza, e kjo konfirmohet nga mijërat pëlqime që kanë vërshuar në drejtim të tyre.

Kujtojmë se Nevina së fundmi u bë protagoniste në videoklipin e këngës së Capital T, “Buzëqeshje”. Me këtë rast, u gnajllën spekulime për një romancë mes tyre, por palët e hodhën poshtë kategorikisht këtë gjë, duke deklaqruar se janë veç miq.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb