Futbollisti brazilian i PSG, Neymar ka bërë vaksinën ndaj COVID-19. Neymar pasi bëri vaksinën shprehet i lumtur teksa ka dhënë edhe një mesazh.

Neymari shpreson që gjithçka të kthehet në normalitet, dhe kjo jo vetëm në vendin e tij, Brazil i cili po vuan shumë pasojat e COVID-19.

Për Neymar duhet të vaksinohet gjithë bota. Ai vetë e kaloi COVID-19 në shtator.

 

STATUSI NGA NEYMAR

Pas kaq shumë pritje, erdhi radha ime. Çfarë lumturie …

Shpresoj që gjithçka të kthehet në normalitet sa më shpejt të jetë e mundur dhe që jo vetëm vendi im BRAZILI por e gjithë bota do të vaksinohen

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NJ 10 🇧🇷 (@neymarjr)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb