Neymar mbetet një nga temat më të nxehta në këtë merkato. Sulmuesi  është nxjerrë në merkato nga PSG, me këta të fundit që do të largojnë brazilianin, në rast se mbërrin oferta e duhur.Bashkëkombasi i tij që luan te Chelsea, Thiago Silva duket se e mirëpret në Londër.

“Ai duhet të shkojë në Chelsea. Nëse kjo ndodh, do të ishte një gjë e mrekullueshme, sigurisht që nuk duhet ta them. Për momentin nuk di asgjë, por shpresoj që po” – Tha braziliani Silva.

Gggggg
Gggggg

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb