Jessica Hawkins testoi Aston Martin AMR21 në Hungaroring ditët e fundit, duke u bërë gruaja e parë që drejton një Formula 1 që nga viti 2018.

“Dua të frymëzoj gra të tjera që po përpiqen të ndjekin ëndrrat e tyre” tha britanikja që në të kaluarën ka punuar gjithashtu si një kaskadore e “Bond Girl” për filmin më të fundit 007.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb