Me ovacione të mëdha, duartrokitje është pritur sot kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Sapo ka dalë nga makina e tij, Basha është pritur me entuziazëm nga shumë mbështetës të tij, ndërsa nuk ka munguar dhe një buqetë e madhe me lule ngjyrë blu.

Duke e përshëndetur të gjithë me dy gishta, mbështetësit e tij, thërrisnin njëzëri në kor; Basha, Basha!”.

E njëjta atmosferë u ndje edhe në teatrin e Bylisit, ku pasi Basha hyri brenda, salla u ngrit në këmbë.

 

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: