TIRANE
Ka reaguar për herë të parë Beatrix pas daljes nga shtëpia më e famshmë në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Beatrix ka treguar se është shumë falenderuese për të gjithë ata persona që e kanë mbështetur në rrugëtimin e saj.

Ndërkohë që shkruan se ndjenjat e saj kundrejt Donaldit vijojnë të jenë të njëjta dhe ajo shpreson që ky i fundit të fitojë çmimin e madh.

Ndër të tjera ajo ka treguar se nëse Donaldi do i zgjaste dorën do hidhej sërish në këtë aventurë.

Kujtojmë se Beatrix ka qenë një ndër banorët më të përfolura të këtij edicioni për shkak të lidhjes së saj të krijuar brenda shtëpisë.

Prej disa ditësh, pas daljes nga shtëpia Beatrix nuk ka bërë asnjë reagim publik dhe ky ishte reagimi i saj, teksa tregon se u qëndron stoike të gjithë vendimeve të marra gjatë qëndrimit të saj në shtëpi.

Më poshtë reagimi i plotë:

Dua ta nis kte shkrim me nje falenderim per te gjith ju qe me falni ngrohtesi dhe jeni interesuar mbi gjendjen time.

Nuk do genjej, jo cdo gje eshte fushe me lule, tranzicioni ne jeten reale sigurisht ka veshtiresi por kam fatin te jem pjestare e nje familje qe me gjendet prane per cdo moment dobesie pergjat pershtatjes.
Ju kerkoj ndjese per lenjen pas dore te rrjeteve sociale, shfaqjeve televizive dhe mos pergjigjen e mesazheve por realisht kam nevoj edhe per pak fare kohe qe te rigjej gravitetin tim.
Mund t’ju tregoi qe pergjate ketyre diteve terapia ime ka qene pasioni dhe arsyeja perse une jetoj, muzika. Po hedh cdo mendim dhe ndjenj ne leter dhe nota.. E di qe Monika dhe Arjola do jen shume te lumtura kur ta marrin vesh haha.
Donaldin po e ndjek nga jashte
E kam supportuar, do jem tifozja e tij e pare dhe sic e thash ne sfiden e lajmeve i qendroj mendimit qe ai duhet te fitoj BBV.
Persa i perket marrdhenjes tone, kam lexuar pak se si eshte pare nga jashte.
I kuptoj dhe ata qe kane qene pro edhe deri diku ata kunder – Dukeqenese marrëdhenia jone ka lindur paster ne nje show ku ndjeksit jane lidh me protagonistet dhe mendojne se kane te drejten e opinionit dhe gjykimit mbi te gjithe ne brenda apo jashte shtepise.

Sot eshte dita ime e 4 jashte asaj shtepie dhe nese @donaldveshaj do me zgjaste doren qe te hidheshim bashke, do e beja po prap. ?
Bekime dhe dashuri per te gjith ju!.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb