TIRANË

Qindra mijëra njerëz kanë marrë pjesë në homazhe për ish-Kreun e Shtetit Bujar Nishani, i cili u nda nga jeta më 28 maj pas problemeve shëndetësore në moshën 55-vjeçare.

Ish-Presidentët Rexhep Meidani, Alfred Moisiu, Bamir Topi dhe ish-presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu kanë marrë pjesë në homazhet e zhvilluar në Presidencë për nder të Nishanit, teksa kanë lënë dhe shënimet e tyre në librin e mesazheve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb