TIRANË

Krahas mbështetësve në radhët e qytetarëve, të shumtë ishin edhe ndër demokratët e partisë, besnikë të ish kryeministrit, që morën pjesë në foltoren e tij të parë me demokratët.

Gazetari Osman Stafa tha për ‘BalkanWeb’, se në takim ishin gjithashtu të pranishëm deputetët Edi Paloka, Flamur Noka, Tritan Shehu, Isuf Cela, të cilët vendosën të jenë krah ish kryeministrit, dhe jo në sallën e seancës plenare.

Gjithashtu Berisha u mbështet nga ish Presidenti Bujar Nishani, i pranishëm në takim, ish-sekretari për cështjet ligjore Clirim Gjata, ish deputetët Klevis Balliu, Gent Strazimiri, Aldo Bumci, Astrit Veliaj, Anton Frroku, Keltis Kruja, Albnia Deda, Liljana Elmazi si edhe Arbjola Halimi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb