Yjet më të mëdhenj të muzikës botërore zbritën në Las Vegas të dielën pasdite, për ceremoninë e 64-të Vjetore të Çmimeve Grammy në MGM Grand Garden Arena.

Lady Gaga, bashkëshortja e John Legend, Chrissy Teigen, Olivia Rodrigo dhe reperi Saëeetie, goditën me veshjen e tyre, teksa të gjithë kthenin kokën në tapetin e kuq në Sin City.

Gaga, 36 vjeç, është shfaqur magjepsëse me një fustan bardhë e zi të Armanit, duke plotësuar look-un e saj me një gjerdan diamanti.
Chrissy 36 vjeç, mbërriti me bashkëshortin John Legend, duke zgjedhur një fustan rozë të theksuar me një fund voluminoz dhe dekolte të Nicole + Felicia Couture.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Modelja kishte vënë vathë me llambadar diamanti dhe flokët i kishte topuz.

Olivia, 19 vjeçe, mahniti me një fustan të zi dhe vjollcë të ngushtë mbas trupit, të Vivienne Westwood Couture me doreza, shoqëruar me një gjerdan të veçantë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb