Deputetët e Kuvendit të Shqipërisë, si çdo herë kanë ardhur të kuruar në dukjen e tyre.

Ndonëse deputetët burra janë paraqitur me kostum klasik, të kompletuar me këmishë e kravatë, deputetet femra kanë guxuar disi më tepër.

Ministrja Etilda Gjonaj është shfaqur me një kostum të kuq, që i qëndronte mjaft bukur. Nga krahu tjetër, deputetja e Aurora Mara, ka ardhur me një stil sportiv.

Listën e deputeve që tërhoqën vëmendjen me dukjen e tyre në këtë seancë, e kompleton Blerina Gjylameti, e cila u shfaq me një kostum rosë.

Ndërsa të tjera, kanë preferuar të paraqiten me fustan, duke e kombinuar me ngjyra të gjalla, të përshtatshme në këtë stinë pranverore.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: