Që kur policia e Stockton, në Californi publikoi foton e tij në Facebook jeta e tij ndryshoi plotësisht.
Jeremy Meeks nga një kriminel i arrestuar për armëmbajtje pa leje dhe grabitje është bërë një model dhe aktor.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Pamja e tij i ka ndryshuar jetën dhe tani do të jetë një nga protagonistët e True to the Game 2: Gena’s Story, një film i xhiruar në studiot e Los Angeles që do të dalë në SHBA në 6 nëntor.

Historia flet për banda kriminale dhe drogë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb