Rënia e numrit të rasteve të reja me COVID-19 dhe shfuqizimi i masave strikte të izolimit, ka bërë që edhe aeroportet të hapin dyert për udhëtime ndërkombëtare, por jo të gjithë presin nëpër terminale për aeroplanin e tyre dhe të ulen në klasin “ekonomik”, ku me raste ka edhe zhurmë nga numri i madh i pasagjerëve.

Probleme të tilla nuk kanë fëmijët e pasanikëve, që vazhdimisht publikojnë imazhe në Instagram për jetën e tyre luksoze “post-izolim”.
Nga aeroplanët privatë, pishinat e ndërtuara në shkretëtira, rrobat e shtrenjta të markave të ndryshme e deri te grumbujt me para, këto janë disa nga imazhet
ku shfaqen fëmijët e të pasurve.

Llogaria e tyre në Instagram, “Rich Kids” numëron miliona ndjekës të cilët i azhurnojnë me informacione sa i përket udhëtimeve të tyre nëpër vende të ndryshme ekzotike, ku me makinat e shtrenjta bëjnë xhiro.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb