SHBA

Emina Cunmulaj poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme apo edhe nga pushimet familjare. Modelja shqiptare, e cila prej vitesh jeton në SHBA është martuar me milionerin iranian e të cilin ka edhe dy vajza. Emina është një vajzë e hapur dhe nëpërmjet rrjeteve sociale ka na treguar cdo moment nga të dyja shtazënitë e saj.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja bukuroshe na ka mahnitur të gjithëve me postimet e saj të fundit. Ky fillimi viti e gjeti pranë familjes, por destinacioni që zgjodhën ishte shumë special. Ditët e fundit të 2018-ës dhe ditët e para të 2019-ës, ish-modelja e njohur i kaloi në Bahamas.

Mes diellit, rërës dhe detit, Emina publikoi disa foto dhe momente nga festa e ndërrimit të viteve. Por pushimet për të nuk mbaruan aty. Prej pak ditësh, Emina dhe familja e saj janë zhvendosur në një tjetër destinacion pushimesh, këtë herë në mes të dëborës dhe acarit. Modelja ka publikuar sërish momente nga pushimet, ku shfaqet me familjarët e saj.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb