Gjigandët e Europës janë të interesuar për shërbimet e mbrojtësit Antonio Rudiger. 28-vjeçari mund të largohet këtë sezon nga Chelsea, por kjo nuk ka kaluar pa u vënë re nga ekipet e mëdha.

PSG, Real Madrid, Bayern Mynih apo Juventus kërkojnë shërbimet e futbollistit që performon për Gjermaninë.

Sezoni i kaluar ishte maja për Rudiger me performancën e shkëlqyer në Champions League duke fituar trofeun me Chelsea-n.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb