Politikania Rudina Hajadari ka ardhur këtë mëngjes në një bisedë ndryshe me moderatoren Brunilda Lahe ku ndër të tjera ajo foli dhe për raportin me mamanë e saj ish-gjyqataren Fatmira Hajdari.

Moderatorja: A është nëna jote një grua që e thotë me zë të lartë, po jam krenare?
Rudina Hajdari: Po e thotë, por zakonisht ua thotë të tjerëve, kur jam me të në tavolinë e dëgjoi që ua thotë të tjerëve dhe them me vete e mendoka edhe këtë.

Unë ndryshe nga mamaja ime ja them direkt vajzës time, pasi jeta është e shkurtër dhe duhet ta shprehim dashurinë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb