Kush nuk e ka ëndërruar së gjatë verës së nxehtë sapo të zgjohet nga gjumi të bëj një zhytje në pishinë?! Edhe pse kjo mund t;ju duket tepër luksoze janë disa resorte që bëjnë të mundur diçka të tillë. Ja dhomat më të bukura pranë të cilave ka një pishinë.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: