Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara në të gjithë botën. Çdo lëvizje e saj u dokumentua në vitet 80 dhe 90 nga paparazzët.

Vdekja e saj i shkaktoi botës një shok të vërtetë dhe shumë fajësuar tabloidet e kulturës, që e ndiqnin këmba këmbës.

Shijoni fotografitë e mëposhtme që tregojnë një anë shumë të veçantë të Dianës, para se të ndahej nga kjo jetë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb