Kreu i PD, Lulzim Basha vijon turin elektoral nëpër qytetet e Shqipërisë teksa sot ishte i përqëndruar më shumë në veri të vendit, nga Tropoja në Vorë.

Basha ka nxjerrë pamjet nga takimi në disa qytete si në Tropojë, Has, Pukë, Zadrimë e Vorë.

Ai thotë se ndryshimi ndihet kudo tashmë ndërkohë që Shqipëria të dielën që vjen mban zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

 

STATUSI NGA LULZIM BASHA
Ndryshimi ndihet kudo!
#SHQIPERIAFITON #VOTO9

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb