Një 17-vjeçare shqiptare akuzon një 30-vjeçar grek për ngacmim seksual, i cili është arrestuar.

Ngjarja ka ndodhur më datë 9 qershor në Pire, rreth orës 21:15. Mediat greke shkruajnë se 30-vjeçari i është afruar të miturës shqiptare dhe e ngacmuar seksualisht duke bërë veprime të pahijshme.

Pas denoncimit të 17-vjeçares, efektivë të kanë arritur të lokalizojnë 30-vjeçarin dhe e kanë vënë në pranga.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb