POGRADEC

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në zonën e Pogradecit. Gazetarja e “BalkanWeb”, Lorena Kodra bazuar në informacionet e para thekson se ka dyshime se janë mbytur nënë e bijë në rezervuarin e Alarupit.

Policia dhe grupi hetimor janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa priten detaje të reja në lidhje me rastin. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes tragjike.

Policia dhe grupi hetimor janë nisur me shpejtësi drejt vendit të ngjarjes.

(n.m/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: