Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, aktualisht deputet i PD-së, ka reaguar në lidhje me ngjarjen tragjike në spitalin e Tetovës, ku deri më tani janë konfirmuar 14 viktima.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale ‘Facebook’, Shehu ka ngushëlluar familjarët e viktimave.

REAGIMI I SHEHUT
Ngjarje tragjike ne spitalin e Tetoves.
Ngushellimet me te sinqerta per ato humbje jetesh dhe shprese per sherim te shpejte e te plote te te plagosurve.
Solidaritet te plote me institucionet shendetesore aty, me koleget e personelin perkates perballe ketij aksidenti kaq te dhimbshem.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb