Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Çapoku në Paskuqan, ku kunati ka qëlluar për vdekje kunatën e tij.

Eredet Çapoku ka goditur me sende të forta kunatën e tij, 38 vjeçaren Enkeleda Çapoku, duke e lenë këtë të fundit të vdekur në vend.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e viktimës, nën prezencën e së ëmës dhe vajzës së 38 vjeçares.

Shkak për ngjarjen dyshohet se janë konfliktet familjare.

Ndërkohë autori i ngjarjes, Eredet Çapoku, është shpallur në kërkim nga policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb