Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku një person ka qëlluar me armë zjarri drejt vetes së tij.

Është vetëplagosur 26 vjeçari me iniciale A.M, banues në Laç.

Gazetarja Dorjana Bezat tha për ‘BalkanWeb’ se 26 vjeçari është dërguar në spital.

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet që e ngjarjes.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb