DURRËS

Drejtoria e Policisë së Durrësit ka marrë masat për ngjarjet që po ndodhin ditët e fundit në prag të zgjedhjeve të 25 prillit.

Disa pika kontrolli janë ngritur në akset kryesore të qarkut, teksa synimi është zbatimi i orës policore dhe siguria, raporton gazetarja Klodiana Haxhiaj.

Gjashtë shoferë ndërkohë i është hequr leja e drejtimit, ndërkohë masa shtrënguese raportohet se do të ketë pas orës policore 22:00.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb