Nick Cannon së fundmi përjetoi një tragjedi të madhe me partneren e tij, Alyssa Scott. Ata humbën djalin e tyre pesë muajsh, Zen, nga kanceri i trurit, kështu ata nuk mund të mos e prisnin si “ mrekulli ”, siç komentoi Alyssa, lajmin e shtatzënisë së dytë, të cilën e festuan edhe me një sërë fotosh në Instagram.

Çifti ka pozuar për objektivin e fotografit në vaskën e shtëpisë së tyre, ku aktori, humoristi dhe këngëtari prek dhe puth në një foto barkun e fryrë të modeles.

Është fëmija i njëmbëdhjetë që Cannon pret dhe fëmija i tretë për Scott, e cili gjithashtu ka një vajzë nga një lidhje e mëparshme, Zeela 4-vjeçare.

Duke folur për diagnozën e kancerit të Zen, Cannon tha se mjekët gjetën lëng brenda trurit të foshnjës menjëherë pas lindjes dhe një tumor malinj, i cili kërkonte operacion. Megjithatë, shëndeti i tij u përkeqësua.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gabriel Villalobos (@gabevphoto)

“Atëherë ne kishim ende shpresë dhe besim,” do të kujtonte Cannon më vonë në një paraqitje televizive. ” Ne vazhduam jetën tonë, djali ynë luajti me vëllezërit dhe motrat e tij dhe ne përqafuam çdo moment me të deri në momentin e fundit.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: