Flokët e saj kaçurrele, të kuqe dhe rebele, kanë kontribuuar për ta bërë atë një ikonë. Prej gati 30 vitesh jemi mësuar ta shohim Nicole Kidman me flokë të gjatë dhe kaçurrele, edhe pse artistja ka provuar ti ndryshojë në shumë mënyra, në fund modeli i flokëve që jemi mësuar ta shohim gjithmonë mbetet karakteristika që e bën të bjerë më në sy.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për këtë motiv fotoja e publikuar së fundmi në Instagram nga Nicole, ku shfaqej me flokë shumë të shkurtër, ‘tronditi’ web-in.
Në foto Kidman pozon në profil, në një lëndinë, rrethuar nga një kamion. Aktorja australiane në fakt është e impenjuar në një seri të re televizive. Mbi krahët e saj shfaqet një ylber, sfondi perfekt për këtë foto që ka marrë shumë zemra dhe komente. Eshtë parruke, apo vërtetë aktorja i ka prerë flokët, kjo mbetet për tu parë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb