Nicole Scherzinger ka treguar asetet e saj në një fustan ngjyrë para se të paraqitet në “Masket Singer US”

Nicole ka përfunduar pushimet e saj për të bërë një paraqitje tepër joshëse me një fustan ngjyrë vjollce gjatë emisionit “The Masked Singer”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Këngëtarja 43 vjeçare është dukur sensacionale në fotot e publikuara në Instagram derisa ka treguar gjoksin e saj seksi në një figurë perfekt.

Ajo ka treguar se di të jetë elegante dhe seksi në të njëjtën kohë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb